Grzegorz Gulczyński
26-01-1996 (lat 28)
Gdańsk
Gdańsk
Polska
Obrońca
184 cm
78 kg
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | II liga | Radunia Stężyca (wiosna) | 3 | 15 min | Zobacz szczegóły » | |||||
2023/2024 | IV liga pomorska | Radunia II Stężyca (wiosna) | 7 | 2 | 654 min | 3 | 1 | Zobacz szczegóły » | ||
2022/2023 | I liga | Górnik Łęczna | Zobacz szczegóły » | |||||||
2021/2022 | I liga | GKS Jastrzębie | 4 | 7 | 315 min | Zobacz szczegóły » | ||||
2020/2021 | II liga | Olimpia Grudziądz | 19 | 7 | 1682 min | 1 | 2 | 4 | Zobacz szczegóły » | |
2019/2020 | III liga, gr. I | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 9 | 2 | 773 min | 2 | 3 | Zobacz szczegóły » | ||
2019/2020 | III liga, gr. I | Concordia Elbląg (jesień) | 2 | 25 min | Zobacz szczegóły » | |||||
2018/2019 | II liga | Gryf Wejherowo | 15 | 1225 min | 1 | 4 | 1 | Zobacz szczegóły » | ||
2017/2018 | II Liga | Gryf Wejherowo (wiosna) | 8 | 655 min | 1 | 2 | Zobacz szczegóły » | |||
2017/2018 | III liga, gr. II | GKS Przodkowo (jesień) | 6 | 4 | 433 min | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2016/2017 | III liga, gr. II | Bałtyk Gdynia (wiosna) | 1 | 90 min | 1 | Zobacz szczegóły » | ||||
2016/2017 | II liga | Rozwój Katowice (jesień) | 1 | 15 min | 1 | Zobacz szczegóły » |
III liga, gr. I 2019/2020 Concordia Elbląg
mecze:
2
Podstawowy:
0
Z ławki:
2
Czas na boisku:
25 min
0
0
0
0
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Concordia Elbląg | 0 - 0 | Lechia Tomaszów Mazowiecki (szczegóły) | 17:00 03-08-2019 | R | |||||||
2 | Concordia Elbląg | 2 - 1 | KS Wasilków (szczegóły) | 17:00 10-08-2019 | Z | |||||||
3 | Olimpia Zambrów | 4 - 1 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 17:00 14-08-2019 | P | |||||||
4 | Concordia Elbląg | 2 - 0 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki (szczegóły) | 17:00 17-08-2019 | Z | 16 | ||||||
5 | Znicz Biała Piska | 0 - 0 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 17:00 24-08-2019 | R | 9 | ||||||
6 | Concordia Elbląg | 1 - 1 | Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) | 17:00 31-08-2019 | R | |||||||
7 | Sokół Aleksandrów Łódzki | 4 - 1 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 13:00 05-09-2019 | P | |||||||
8 | Concordia Elbląg | 1 - 0 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki (szczegóły) | 16:30 14-09-2019 | Z | |||||||
9 | Pelikan Łowicz | 4 - 1 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 11:15 22-09-2019 | P | |||||||
10 | Unia Skierniewice | 1 - 3 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 11:00 29-09-2019 | Z | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Concordia Elbląg | 0 - 0 | Sokół Ostróda (szczegóły) | 16:00 05-10-2019 | R | |||||||
12 | RKS Radomsko | 2 - 1 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 15:00 12-10-2019 | P | |||||||
13 | Concordia Elbląg | 2 - 3 | Broń Radom (szczegóły) | 15:00 19-10-2019 | P | |||||||
14 | Polonia Warszawa | 1 - 3 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 17:00 26-10-2019 | Z | |||||||
15 | Concordia Elbląg | 1 - 0 | Ursus Warszawa (szczegóły) | 13:30 02-11-2019 | Z | |||||||
16 | Legia II Warszawa | 1 - 1 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 12:00 10-11-2019 | R | |||||||
17 | Concordia Elbląg | 3 - 1 | Huragan Morąg (szczegóły) | 13:30 16-11-2019 | Z | |||||||
18 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | 2 - 0 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 11:00 24-11-2019 | P | |||||||
19 | KS Wasilków | 0 - 0 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 13:00 07-03-2020 | R | |||||||
20 | Concordia Elbląg | - | Olimpia Zambrów (szczegóły) | 07-03-2020 | ||||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | - | Concordia Elbląg (szczegóły) | 14-03-2020 | ||||||||
22 | Concordia Elbląg | - | Znicz Biała Piska (szczegóły) | 21-03-2020 | ||||||||
23 | Ruch Wysokie Mazowieckie | - | Concordia Elbląg (szczegóły) | 28-03-2020 | ||||||||
24 | Concordia Elbląg | - | Sokół Aleksandrów Łódzki (szczegóły) | 04-04-2020 | ||||||||
25 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | - | Concordia Elbląg (szczegóły) | 11-04-2020 | ||||||||
26 | Concordia Elbląg | - | Pelikan Łowicz (szczegóły) | 18-04-2020 | ||||||||
27 | Concordia Elbląg | - | Unia Skierniewice (szczegóły) | 25-04-2020 | ||||||||
28 | Sokół Ostróda | - | Concordia Elbląg (szczegóły) | 02-05-2020 | ||||||||
29 | Concordia Elbląg | - | RKS Radomsko (szczegóły) | 09-05-2020 | ||||||||
30 | Broń Radom | - | Concordia Elbląg (szczegóły) | 16-05-2020 | ||||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | Concordia Elbląg | - | Polonia Warszawa (szczegóły) | 23-05-2020 | ||||||||
32 | Ursus Warszawa | - | Concordia Elbląg (szczegóły) | 30-05-2020 | ||||||||
33 | Concordia Elbląg | - | Legia II Warszawa (szczegóły) | 07-06-2020 | ||||||||
34 | Huragan Morąg | - | Concordia Elbląg (szczegóły) | 14-06-2020 |