94'
timer
Koniec! Wygrywamy 1:0 po bramce Tomczaka!
93'
Ależ okazję mieli goście! Piłka za plecy naszych obrońców, dochodzi do sytuacji 1-na-1 ale wybija jeden z naszych obrońców - róg.
92'
Dośrodkowanie z prawej strony pewnie łapie Kotkowski
91'
3 minuty doliczone - walczyć, Arka, walczyć!
90'
Dosyć łatwo dziś wyprowadzamy akcję prawą stroną boiska - gorzej z dośrodkowaniami ...
89'
Prostopadła piłka z lewej strony boiska - na posterunku Skrzypczak
88'
Płasko po ziemi - piłka minęła o cm 3 wychodzących zawodników gości - od bramki Arka
87'
Rzut wolny 20m od bramki Kotkowskiego - w okolicach prawego narożnika pola karnego
86'
Walka w środku pola - warto pochwalić Sidora za walkę o piłkę bez faulu
85'
Opatrywanym zawodnikiem był Szymon Wenta
84'
Poza boiskiem opatrywany jeden z zawodników gości
83'
Po długiej piłce na prawą stronę w okolicach 5m narożnika pola karnego - strzał ponad bramką Kotkowskiego.
80'
change
Arkadiusz Foks za Mosiejke
79'
Mocny strzał Adamkiewicza i broni Kotkowski. Róg dla gości - przepychanki w polu karnym po dośrodkowaniu - goście usilnie domagają się karnego
77'
Próbujemy kilku akcji lewą stroną na Bacha - niestety bez większego sukcesu
72'
change
Sebastia Szerszeń za Wardzińskiego
71'
Mocny strzał Czapłygina z 8m wprost w bramkarza
69'
change
Sidor za Kordyla
66'
supporters
Około 100 kibiców ogląda dzisiejsze spotkanie
66'
Rożny dla gości - bez zagrożenia
64'
change
Mateusz Czapłygin za strzelca bramki Tomczaka
64'
Świetna akcja Wojowskiego lewą stroną wraz z Bachem - ten niestety zbyt daleko wypuściłem sobie piłkę podczas serii zwodów i przekroczył linię końcową boiska.
61'
gol_akcja
Tomczak! było to zwieńczenia poprzedniej akcji. Arka szukała okazji do strzału - po kilku kombinacjach piłka trafia do Tomczaka który strzałem na długi słupek pokonuje Jajkowskiego.
60'
Prostopadła piłka za plecy obrońców - do Tomczaka, ten wyprzeda obrońcow i prosto w interweniującego bramkarza
58'
Płytkie dośrodkowanie Arki z prawej strony, do tego próba strzału z narożnika pola karnego - bez większego zagrożenia dla Jajkowskiego
56'
Wolny dla gości, nic z tego - przejmujemy
53'
Arka blisko objęcia prowadzenia - mocny strzał Wojowskiego trafił pod nogi Przemka Stolca - który lekkim strzałem pod bramkarzem trafił w ... słupek.
50'
Rzut wolny w okolicach 25m dla Gości mocny, podkręcony strzał - ok 1m ponad bramką Kotkowskiego
48'
Rzut rożny dla gości - zakończony mocny strzałem wysoko nad poprzeczką
46'
Zaczęli goście - ale szybko piłkę przejął Skrzypczak - długa piłka w pole karne i od bramki Jajkowski
45'
timer
Przerwa
45'
Goście mieli jeszcze rzut rożny z którego jednak nic groźnego nie wynikło
45'
Szybka kontra gości sytuacji 1-na-1 zapobiegł Wojcinowicz, który dogonił zawodnika gości i wybił piłkę gdy ten był w okolicach 11m - brawo!
44'
Świetna akcja lewą stroną boiska Wardzińskiego, który wyłożył piłkę jak na tacy Wolakowi na 16m - ten zamiast oddać strzał przepuścił piłkę dalej co skończyło się stratą
21' zmiana_zejscie Mirosław Mitura (Cartusia Kartuzy)
21' zmiana_wejscie Adam Skierkowski (Cartusia Kartuzy)
61' gol_akcja Dawid Tomczak (Arka II Gdynia)
63' zmiana_zejscie Dawid Tomczak (Arka II Gdynia)
63' zmiana_wejscie Mateusz Czapłygin (Arka II Gdynia)
67' zmiana_zejscie Adam Wolak (Arka II Gdynia)
67' zmiana_wejscie Maksymilian Hebel (Arka II Gdynia)
69' zmiana_zejscie Arkadiusz Kordyl (Cartusia Kartuzy)
69' zmiana_wejscie Patryk Sidor (Cartusia Kartuzy)
72' zmiana_zejscie Maciej Wardziński (Arka II Gdynia)
79' zmiana_zejscie Damian Mosiejko (Arka II Gdynia)
79' zmiana_wejscie Arkadiusz Foks (Arka II Gdynia)