Ekstraklasa 2017/2018

[ pełna tabela ]
1. Legia Warszawa 37 70 (55-35)
2. Jagiellonia Białystok 37 67 (55-41)
3. Lech Poznań 37 60 (53-34)
4. Górnik Zabrze 37 60 (68-54)
5. Wisła Płock 37 57 (53-45)
6. Wisła Kraków 37 55 (51-42)
7. Zagłębie Lubin 37 52 (45-42)
8. Korona Kielce 37 49 (49-54)
9. Cracovia 37 50 (51-52)
10. Śląsk Wrocław 37 50 (50-54)
11. Pogoń Szczecin 37 45 (46-54)
12. Arka Gdynia 37 43 (46-48)
13. Lechia Gdańsk 37 39 (46-58)
14. Piast Gliwice 37 37 (40-48)
15. KS Nieciecza 37 36 (39-66)
16. Sandecja Nowy Sącz 37 33 (34-54)

Statystyki

24 Carlos Daniel Lopez Carlitos (Wisła Kraków)
22 Igor Angulo (Górnik Zabrze)
21 Krzysztof Piątek (Cracovia)
19 Christian Gytkjaer (Lech Poznań)
19 Marcin Robak (Śląsk Wrocław)
16 Marco Paixão (Lechia Gdańsk)
16 Jakub Świerczok (Zagłębie Lubin)
14 Adam Frączczak (Pogoń Szczecin)
16 Rafał Kurzawa (Górnik Zabrze)
8 Darko Jevtić (Lech Poznań)
8 Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock)
8 Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok)
7 Dominik Furman (Wisła Płock)
7 Arkadiusz Reca (Wisła Płock)
6 Fedor Černych (Jagiellonia Białystok)
6 Alan Czerwiński (Zagłębie Lubin)
15 Łukasz Burliga (Jagiellonia Białystok)
12 Dominik Furman (Wisła Płock)
12 Płamen Kraczunow (Sandecja Nowy Sącz)
11 Kamil Drygas (Pogoń Szczecin)
11 Damian Szymański (Wisła Płock)
10 Ołeksij Dytiatjew (Cracovia)
10 Jakub Kosecki (Śląsk Wrocław)
10 Pol Llonch (Wisła Kraków)

I Liga 2017/2018

[ pełna tabela ]
1. Miedź Legnica 32 59 (47-25)
2. Zagłębie Sosnowiec 32 55 (45-30)
3. Chojniczanka Chojnice 32 53 (43-28)
4. Stal Mielec 32 51 (51-41)
5. GKS Katowice 32 50 (42-33)
6. Raków Częstochowa 32 50 (48-37)
7. Wigry Suwałki 32 49 (34-36)
8. GKS Tychy 32 49 (35-39)
9. Chrobry Głogów 32 45 (43-43)
10. Odra Opole 32 42 (36-40)
11. Puszcza Niepołomice 32 42 (37-37)
12. Podbeskidzie Bielsko-Biała 32 40 (31-36)
13. Bytovia Bytów 32 39 (33-38)
14. Pogoń Siedlce 32 36 (41-49)
15. Stomil Olsztyn 32 33 (37-50)
16. Górnik Łęczna 32 32 (27-40)
17. Olimpia Grudziądz 32 30 (23-35)
18. Ruch Chorzów 32 27 (35-51)

Statystyki

16 Mateusz Machaj (Chrobry Głogów)
14 Szymon Lewicki (Zagłębie Sosnowiec)
11 Patryk Klimala (Wigry Suwałki)
11 Artur Siemaszko (Stomil Olsztyn)
10 Wojciech Kędziora (GKS Katowice)
10 Adrian Paluchowski (Pogoń Siedlce)
9 Maciej Domański (Puszcza Niepołomice)
9 Valērijs Šabala (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
9 Rafał Figiel (Raków Częstochowa)
8 Grzegorz Lech (Stomil Olsztyn)
7 Krystian Getinger (Stal Mielec)
7 Piotr Malinowski (Raków Częstochowa)
7 Dariusz Zjawiński (Pogoń Siedlce)
6 Rafał Grzelak (Chojniczanka Chojnice)
6 Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy)
6 Michał Ilków-Gołąb (Chrobry Głogów)
13 Daniel Chyła (Pogoń Siedlce)
12 Michał Ilków-Gołąb (Chrobry Głogów)
11 Łukasz Góra (Raków Częstochowa)
11 Adrian Karankiewicz (Stomil Olsztyn)
11 Miłosz Trojak (Ruch Chorzów)
10 Rafał Kosznik (Górnik Łęczna)
10 Jakub Łabojko (Raków Częstochowa)
10 Longinus Uwakwe (Puszcza Niepołomice)

II Liga 2017/2018

[ pełna tabela ]
1. GKS Jastrzębie 32 62 (49-26)
2. Warta Poznań 32 60 (42-23)
3. Łódzki KS 32 59 (43-23)
4. Radomiak Radom 32 53 (50-35)
5. Garbarnia Kraków 32 53 (45-34)
6. Siarka Tarnobrzeg 32 46 (49-48)
7. GKS Bełchatów 32 45 (49-41)
8. Olimpia Elbląg 32 44 (41-42)
9. Rozwój Katowice 32 44 (36-41)
10. Błękitni Stargard Szczeciński 32 41 (33-34)
11. ROW Rybnik 32 41 (47-53)
12. Stal Stalowa Wola 32 40 (39-36)
13. Gryf Wejherowo 32 40 (37-43)
14. MKS Kluczbork 32 36 (35-49)
15. Znicz Pruszków 32 36 (39-48)
16. Wisła Puławy 32 35 (32-40)
17. Legionovia Legionowo 32 27 (36-52)
18. Gwardia Koszalin 32 27 (31-65)

Statystyki

17 Leândro Rossi Pereira (Radomiak Radom)
15 Piotr Giel (GKS Bełchatów)
12 Jewhen Radionow (Łódzki KS)
11 Daniel Szczepan (GKS Jastrzębie)
10 Kamil Jadach (GKS Jastrzębie)
10 Tomasz Ogar (Garbarnia Kraków)
10 Adam Żak (Rozwój Katowice)
9 Patryk Skórecki (Błękitni Stargard Szczeciński)
11 Farid Ali (GKS Jastrzębie)
11 Wojciech Fadecki (Błękitni Stargard Szczeciński)
10 Robert Tkocz (ROW Rybnik)
8 Adrian Gębalski (Stal Stalowa Wola)
8 Bartosz Widejko (Łódzki KS)
7 Damian Jakubik (Radomiak Radom)
7 Daniel Paszek (Rozwój Katowice)
7 Krzysztof Ropski (Siarka Tarnobrzeg)
13 Kamil Nitkiewicz (MKS Kluczbork)
12 Marcin Garuch (GKS Bełchatów)
12 Rafał Majtyka (Gwardia Koszalin)
12 Mateusz Węsierski (Błękitni Stargard Szczeciński)
11 Sebastian Deja (MKS Kluczbork)
11 Bartosz Kieliba (Warta Poznań)
11 Piotr Klepczarek (Znicz Pruszków)
11 Piotr Kołc (Gryf Wejherowo)

III Liga - grupa IV 2017/2018

[ pełna tabela ]
1. Resovia Rzeszów 29 62 (47-20)
2. Motor Lublin 29 58 (63-27)
3. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 28 56 (44-24)
4. Chełmianka Chełm 29 55 (47-22)
5. Wólczanka Wólka Pełkińska 29 52 (50-32)
6. Stal Rzeszów 29 48 (46-30)
7. Podhale Nowy Targ 29 47 (46-34)
8. Wiślanie Jaśkowice 29 41 (45-49)
9. Avia Świdnik 28 39 (50-36)
10. Orlęta Radzyń Podlaski 29 39 (40-42)
11. Soła Oświęcim 29 32 (33-52)
12. Unia Tarnów 29 31 (41-57)
13. Wisła Sandomierz 29 27 (23-41)
14. Spartakus Daleszyce 28 26 (28-49)
15. Podlasie Biała Podlaska 28 25 (30-43)
16. Karpaty Krosno 28 25 (26-50)
17. MKS Trzebinia/Siersza 29 24 (31-53)
18. JKS Jarosław 28 22 (30-59)

Statystyki

17 Wojciech Białek (Avia Świdnik)
16 Przemysław Banaszak (Chełmianka Chełm)
14 Konrad Nowak (Motor Lublin)
13 Bartłomiej Buczek (Resovia Rzeszów)
13 Wojciech Reiman (Stal Rzeszów)
11 Marcin Przybylski (Podhale Nowy Targ)
9 Dmytro Kozban (Motor Lublin)
9 Bartosz Sot (Spartakus Daleszyce)
13 Mateusz Kocur (Wólczanka Wólka Pełkińska)
10 Krystian Mroczek (Avia Świdnik)
8 Paweł Cygnar (Soła Oświęcim)
7 Piotr Zmorzyński (Orlęta Radzyń Podlaski)
6 Daniel Koczon (Stal Rzeszów)
6 Ołeksij Prytulak (Chełmianka Chełm)
6 Patryk Słotwiński (Motor Lublin)
6 Dawid Sojda (Unia Tarnów)
11 Patryk Wilk (Wisła Sandomierz)
10 Konrad Domoń (Resovia Rzeszów)
10 Mateusz Konaszewski (Podlasie Biała Podlaska)
9 Przemysław Banaszak (Chełmianka Chełm)
9 Artur Hebda (Unia Tarnów)
9 Mateusz Majcherczyk (MKS Trzebinia/Siersza)
9 Jakub Szymala (Avia Świdnik)
9 Julien Tadrowski (Motor Lublin)

III Liga - grupa I 2017/2018

[ pełna tabela ]
1. Widzew Łódź 30 66 (58-23)
2. Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 64 (68-32)
3. Polonia Warszawa 30 56 (59-32)
4. Sokół Aleksandrów Łódzki 29 56 (55-32)
5. Huragan Morąg 30 48 (42-32)
6. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 46 (55-49)
7. Ursus Warszawa 30 44 (37-40)
8. Olimpia Zambrów 30 44 (47-49)
9. Victoria Sulejówek 30 42 (49-54)
10. Pelikan Łowicz 30 39 (57-56)
11. Legia II Warszawa 30 38 (48-43)
12. MKS Ełk 30 37 (32-35)
13. ŁKS Łomża 30 37 (35-43)
14. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 30 36 (35-47)
15. Sokół Ostróda 30 32 (34-44)
16. Warta Sieradz 29 26 (32-49)
17. Tur Bielsk Podlaski 30 22 (25-69)
18. GKS Wikielec 30 15 (25-64)

Statystyki

17 Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek)
16 Tomasz Płonka (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
16 Kamil Żylski (Sokół Aleksandrów Łódzki)
14 Robert Kowalczyk (Pelikan Łowicz)
13 Joao Augusto Fortunato (Huragan Morąg)
12 Mariusz Gabrych (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
12 Kamil Jackiewicz (Olimpia Zambrów)
12 Marcin Kozłowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
11 Marcin Kozłowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
10 Robert Kowalczyk (Pelikan Łowicz)
9 Mateusz Michalski (Widzew Łódź)
9 Michał Miller (Widzew Łódź)
9 Bartosz Mroczek (Sokół Aleksandrów Łódzki)
8 Kamil Szymczak (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
7 Michał Adamczyk (Pelikan Łowicz)
7 Mariusz Marczak (Polonia Warszawa)
11 Piotr Kacperek (GKS Wikielec)
10 Michał Tarnowski (ŁKS Łomża)
10 Bartosz Wiśniewski (Polonia Warszawa)
9 Piotr Ćwik (Ursus Warszawa)
9 Jan Dźwigała (Victoria Sulejówek)
9 Rafał Maciążek (Huragan Morąg)
8 Piotr Bartłoszewski (Warta Sieradz)
8 Arkadiusz Gajewski (Sokół Ostróda)

III Liga - grupa III 2017/2018

[ pełna tabela ]
1. Górnik Polkowice 29 55 (59-35)
2. Skra Częstochowa 29 55 (46-23)
3. Stal Brzeg 29 53 (63-41)
4. Gwarek Tarnowskie Góry 28 52 (46-31)
5. Ślęza Wrocław 28 50 (54-42)
6. Piast Żmigród 29 46 (46-39)
7. Rekord Bielsko-Biała 29 43 (45-41)
8. Ruch Zdzieszowice 29 43 (49-38)
9. BKS Bielsko-Biała 29 42 (36-38)
10. Stilon Gorzów Wielkopolski 29 40 (54-52)
11. Lechia Dzierżoniów 29 39 (45-50)
12. Miedź II Legnica 29 37 (36-45)
13. Górnik II Zabrze 28 37 (50-47)
14. Zagłębie II Lubin 29 36 (43-52)
15. Pniówek Pawłowice Śląskie 29 35 (35-49)
16. Unia Turza Śląska 29 29 (41-57)
17. Falubaz Zielona Góra 28 24 (35-54)
18. Polonia Głubczyce 29 16 (33-82)

Statystyki

18 Maciej Firlej (Ślęza Wrocław)
18 Daniel Rumin (Skra Częstochowa)
16 Dawid Jarka (Gwarek Tarnowskie Góry)
15 Damian Niedojad (Lechia Dzierżoniów)
13 Dominik Bronisławski (Stal Brzeg)
13 Dawid Hanzel (Unia Turza Śląska)
13 Sławomir Musiolik (Unia Turza Śląska)
12 Maciej Bancewicz (Górnik Polkowice)
11 Marcin Nowacki (Stal Brzeg)
10 Sławomir Pach (Gwarek Tarnowskie Góry)
9 Krzysztof Napora (Skra Częstochowa)
9 Sebastian Pączko (Gwarek Tarnowskie Góry)
8 Sławomir Musiolik (Unia Turza Śląska)
7 Grzegorz Fonfara (Gwarek Tarnowskie Góry)
7 Dariusz Pawlusiński (Unia Turza Śląska)
7 Mateusz Zatwarnicki (Miedź II Legnica)
11 Bartosz Flis (Stilon Gorzów Wielkopolski)
10 Dawid Pakulski (Zagłębie II Lubin)
9 Dawid Czapliński (Ruch Zdzieszowice)
9 Martins Ekwueme (Falubaz Zielona Góra)
9 Piotr Pietkiewicz (Lechia Dzierżoniów)
9 Maciej Spychała (Zagłębie II Lubin)
8 Filip Barski (Lechia Dzierżoniów)
8 Rafał Czarnecki (Polonia Głubczyce)

III Liga - grupa II 2017/2018

[ pełna tabela ]
1. Świt Skolwin 29 67 (63-19)
2. Elana Toruń 29 65 (54-17)
3. Bałtyk Gdynia 29 62 (63-29)
4. Lech II Poznań 29 54 (60-30)
5. Sokół Kleczew 29 52 (43-23)
6. KKS Kalisz 28 51 (39-22)
7. Kotwica Kołobrzeg 29 50 (40-28)
8. Polonia Środa Wielkopolska 28 47 (48-35)
9. Pogoń II Szczecin 29 46 (40-39)
10. KP Starogard Gdański 29 42 (34-26)
11. Jarota Jarocin 29 33 (36-42)
12. Wierzyca Pelplin 29 33 (26-42)
13. Centra Ostrów Wielkopolski 29 26 (31-57)
14. Wda Świecie 29 26 (44-66)
15. GKS Przodkowo 29 22 (33-63)
16. Górnik Konin 29 22 (30-56)
17. Unia Solec Kujawski 29 19 (29-63)
18. Energetyk Gryfino 29 11 (9-65)

Statystyki

22 Mateusz Kuzimski (Bałtyk Gdynia )
13 Krzysztof Bartoszak (Polonia Środa Wielkopolska)
13 Michał Kołodziejski (Świt Skolwin)
12 Kamil Walków (Świt Skolwin)
11 Bartosz Czerwiński (Wda Świecie)
10 Dominik Chromiński (Jarota Jarocin)
9 Adam Duda (Bałtyk Gdynia )
9 Rafał Jankowski (KKS Kalisz)
10 Juliusz Letniowski (Bałtyk Gdynia )
8 Sebastian Bartlewski (Bałtyk Gdynia )
8 Damian Buczma (Polonia Środa Wielkopolska)
8 Paweł Krawiec (Świt Skolwin)
8 Piotr Skokowski (Jarota Jarocin)
6 Jakub Groszkowski (Sokół Kleczew)
6 Tymoteusz Klupś (Lech II Poznań)
5 Mateusz Czapłygin (Kotwica Kołobrzeg)
13 Piotr Wieczorek (Wierzyca Pelplin)
11 Dmytro Plakhtyr (Unia Solec Kujawski)
10 Jakub Kuzko (Pogoń II Szczecin)
10 Maciej Portasiński (Wierzyca Pelplin)
9 Mateusz Górka (Wierzyca Pelplin)
9 Paweł Rzepnikowski (GKS Przodkowo)
8 Paweł Bielecki (Energetyk Gryfino)
8 Przemysław Kostuch (Bałtyk Gdynia )

IV liga pomorska 2017/2018

[ pełna tabela ]
1. Radunia Stężyca 27 73 (94-17)
2. Grom Nowy Staw 26 59 (79-32)
3. Gryf Słupsk 28 56 (69-33)
4. Stolem Gniewino 26 46 (59-37)
5. Pogoń Lębork 28 44 (38-44)
6. GOSRiT Luzino 27 41 (41-42)
7. Anioły Garczegorze 26 40 (56-43)
8. Kaszubia Kościerzyna 26 38 (44-38)
9. Jaguar Gdańsk 26 34 (45-46)
10. Arka II Gdynia 28 34 (47-46)
11. Bytovia II Bytów 28 32 (30-38)
12. GKS Kolbudy 27 31 (39-41)
13. Powiśle Dzierzgoń 27 31 (35-49)
14. Start Miastko 26 30 (42-63)
15. Gedania Gdańsk 27 29 (60-62)
16. Cartusia Kartuzy 28 28 (46-64)
17. Orkan Rumia 27 26 (39-51)
18. Sokół Wyczechy 26 3 (20-137)

Statystyki

25 Łukasz Stasiak (Gryf Słupsk)
23 Tomasz Grabowski (Grom Nowy Staw)
17 Mateusz Łuczak (Radunia Stężyca)
17 Mateusz Niedźwiecki (Cartusia Kartuzy)
16 Mateusz Gruszewski (Grom Nowy Staw)
16 Damian Kugiel (Radunia Stężyca)
15 Kacper Kiełb (Orkan Rumia )
13 Artur Formela (Radunia Stężyca)
4 Bartosz Nowicki (Arka II Gdynia)
2 Dominik Gniadecki (Arka II Gdynia)
2 Dawid Markiewicz (Arka II Gdynia)
2 Adrian Polański (Arka II Gdynia)
2 Oskar Ryk (Arka II Gdynia)
1 Dorian Affeld (Arka II Gdynia)
1 Wiktor Babiński (Arka II Gdynia)
1 Norbert Hołtyn (Arka II Gdynia)
12 Mateusz Toporek (Cartusia Kartuzy)
11 Michał Janiak (Orkan Rumia )
8 Aleks Hendryk (Bytovia II Bytów)
8 Łukasz Kościan (Sokół Wyczechy)
8 Piotr Sienkiewicz (Cartusia Kartuzy)
7 Paweł Czoska (GOSRiT Luzino)
7 Marcin Drzazgowski (Anioły Garczegorze)
7 Patryk Kapica (Start Miastko)