FC Bolszewo Pierwsze osoby z Bolszewa na Arkę zaczęły jeździć już kilkanaście lat temu. Określić dokładną datę powstania FC Bolszewo byłoby bardzo trudno. Na początku jeździło kilka osób, dopiero przez ostanie kilka lat zaczęły się pojawiać nowe osoby, z roku na rok jest nas coraz więcej, dziś liczba kibiców którzy w miarę regularnie odwiedzają stadion Arki można określić na ok. 30 osób (głównie młode pokolenie), lecz jest też sporo osób które na Arkę jeżdżą ,,od święta” tzn. mecze z Lechią, Wisłą czy Legią i wtedy nasza liczba sięga 40-50 osób. Zaliczyliśmy już kilka wyjazdów. Ten najliczniejszy do Katowic w sile 5 osób. Inne wyjazdy to już niestety pojedyncze osoby. Najbardziej udanym okresem dla naszego FC był przełom 07/08. Powstały pierwsze vlepki, szale, graffiti, a w planach jest dużo więcej. Liczba sympatyków Arki na terenie Bolszewa i okolic regularnie rośnie z roku na rok. Ciągle się rozwijamy i nie wyobrażamy sobie innej drogi niż kibicowanie Arce, w naszym rejonie praktycznie nie ma FC innych klubów.
FC Bolszewo
Komentarze
comments powered by DisqusZobacz także
Nowy prezes - stare problemy
Z dniem dzisiejszym nowym prezesem klubu został dotychczasowy dyrektor działu marketingu - Wojciech Pertkiewicz. "Ciepłe stanowisko" zostało zajęte, ale zapomniano rozliczyć się z zawodnikami, którzy pracowali w klubie w zeszłym sezonie.
Wojciech Pertkiewicz Prezesem Arki!
Potwierdziły się informacje, iż od 25 czerwca 2012 roku nowym prezesem Arki został dotychczasowy dyrektor marketingu - Wojciech Pertkiewicz
Juniorzy starsi: Arka - Górnik 1:1
Niezawodny Mateusz Szwoch uratował szanse Arki, zdobywając w 88 minucie wyrównującą bramkę w meczu z Górnikiem Zabrze. Po raz kolejny fatalny błąd przy straconej bramce zaliczył Michał Szromnik, co powoli staje się jego specjalnością.
NIGDY NIE ZOSTANIESZ SAM - zbiórka na flagę!
Zaczynamy zbiórkę na jedną z naszych sztandarowych flag: NIGDY NIE ZOSTANIESZ SAM. Flaga będzie wyglądać jak replika wcześniejszego baneru. Aktualizacja!
Rugby: Buldogi z brązowym medalem
Rugbyści Arki w sobotnim spotkaniu pokonali Posnanię Poznań 33-24 (7-17) i sezon zakończyli na najniższym stopniu podium. Buldogom gratulujemy i liczymy, że w przyszłym roku zobaczymy ich w finale Mistrzostw Polski.
Najnowsze
Lewkot zawodnikiem Arki
Szymon Lewkot, nowy zawodnik Arki Gdynia, podpisał z klubem kontrakt obowiązujący do czerwca 2028 roku. W kontrakcie została zawarta opcja przedłużenia.
Marek Jarolim: Chcemy wspólnie dalej budować silny klub na dobrych fundamentach
Marek Jarolim, nowy trener Arki Gdynia, odpowiedział na kilka pytań przed klubową kamerą. Czech w pierwszej rozmowie z oficjalnym serwisem uchylił rąbka tajemnicy na temat m.in. przyszłych planów transferowych. Sam 42-latek celuje w awans do elity.
Szota zostaje w Arce
Serafin Szota dalej będzie reprezentować barwy Arki. Obrońca przedłużył bowiem swój kontrakt do końca sezonu 2026/2027. W świeżo podpisanej umowie zawarto opcję prolongaty o kolejne 12 miesięcy.
Kadra na obóz w Opalenicy
Już dziś Arka rozpoczyna swoje zgrupowanie w Opalenicy, które potrwa do 28 czerwca. Żółto-niebiescy udali się na obóz w składzie liczącym 20 zawodników.
Kerk odchodzi z Arki
Sebastian Kerk odchodzi z Arki. Niemiecki pomocnik żegna się z Arką po niecałych 12 miesiącach gry. 32-latek zostaje w Ekstraklasie, bowiem zakontraktowało go Zagłębie Lubin.
Powiązane artykuły
Ekstraklasa 2025/2026
| [ Pełna tabela ] | |
|
1.
|
34 60 (62-45) |
|
2.
|
34 56 (50-38) |
|
3.
|
34 56 (56-41) |
|
4.
|
34 55 (51-40) |
|
5.
|
34 50 (51-45) |
|
6.
|
34 49 (42-37) |
|
7.
|
34 48 (45-38) |
|
8.
|
34 46 (34-38) |
|
17.
|
34 36 (34-61) |
IV liga pomorska 2025/2026
| [ Pełna tabela ] | |
|
1.
|
34 84 (112-37) |
|
2.
|
34 72 (79-32) |
|
3.
|
34 69 (88-38) |
|
4.
|
34 65 (59-30) |
|
5.
|
34 65 (63-41) |
|
6.
|
34 55 (64-49) |
|
7.
|
34 52 (69-60) |
|
8.
|
34 47 (57-60) |